KONST / Litografier / Färglitografi 15812060
nr 1581 2060
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 341/460, "Vinga" mm: 47x46 cm, yttermått inklusive ram: 60x59 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 november 2023
kl 20:56:04
100 kr